logo   vk f 1 t you    gerb
 

Останні коментарі

LogoDO

Головна сторінка Учням Організація навчання

Структура 2015-2016 навчального року


Заняття проводиться в одну зміну, тривалість уроків у п‘ятому-одинадцятому класах 45-хвилин. Навчальні заняття здійснюються за семестровою системою, визначеною МОНМС України. Навчальна практика та навчальні екскурсії організовуються згідно інструктивно-методичного листа МОН України від 06.02.2008 року № 1\9-61, а в 10-му класі навчально-виробнича практика проводиться згідно з програмою професійного навчання (протягом навального року і 25 влітку)

Художньо-естетичне спрямування навчального закладу зумовлене участю в науково-методичних експериментах: Всеукраїнського рівня з проблеми «Професійна підготовка майбутніх фахівців з виготовлення художніх керамічних виробів», обласного — «Формування творчих здібностей вихованців у художньо-естетичному освітньому просторі».

У процесі експериментальної діяльності розроблено та впроваджено в педагогічну практику елементи проектувально-моніторингових освітніх технологій, авторські програми поглибленого вивчення образотворчого мистецтва, програми інтегрованого вивчення базових навчальних дисциплін з художньо-естетичними. Розроблено систему індивідуального творчого саморозвитку учасників навчального процесу (учнів, учителів, управлінців) в художньо-естетичному освітньому просторі.

До навчального процесу залучено членів обласного осередку майстрів народних ремесел України, народних майстрів України, науковців Академії педагогічних наук України, Українського хіміко-технологічного університету (м.Дніпропетровськ), методистів Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід на сайт

Шкільна бібліотека

Зараз онлайн

Ніякий